NABÍDKA

 

Co pro Vás můžeme udělat?

 

Malby na zakázku

DSC_4836 DCIM496GOPRO snoop_bohumin_mensi

Potřebujete zaujmout  zákazníky, zkrášlit nevzhlednou plochu, nebo si prostě udělat radost? Stačí se ozvat a sdělit nám Vaše přání a představy. Domluvíme se na motivech a ceně, poté připravíme návrhy a můžeme se pustit do díla.
Malujeme graffiti, abstrakci, fotorealismus, interiér design, reklamní malby i šablonové písmo.

Podívejte se na realizované zakázky

 

Plochy pro originální reklamu

DSCN1528 rashmi3 DSCF9037

Nabízíme Vám možnost zviditelnit se pomocí originální reklamní malby, a to na jedné z nejfrekventovanějších silnic v Moravskoslezském kraji.
Pokud jste někdy řešili možnosti klasických billboardových reklam, jistě nám dáte za pravdu, že mají dvě negativní vlastnosti – jsou poměrně drahé a málo efektivní. Klasický billboard člověk přestává, v záplavě stovek podobných reklamních sdělení, vnímat. Proto jsme vytvořili vlastní reklamní koncept, který čeká možná právě na Vás.

Více informací

 

Obrazy

17 IMG_1272 IMG_3785

Hledáte – li něco zajímavého do svého bytu a klasické ,,IKEA“ obrazy nejsou zrovna Váš šálek čaje, můžeme se domluvit a zrealizovat obraz dle Vašich představ. Abstrakce, spray design, plátno, fototisk s tématikou graffiti, šablony podle fotek atd.

Vaše představy – naše výzva!

 

Exhibice/workshopy

IMG_4680 DSCN0004 mini

Co takhle oživit Váš festival graffiti exhibicí? Zapojit malování graffiti jako workshop do volnočasového klubu, nebo na Váš teambuilding? Zrealizovat tvůrčí besedu o graffiti pro děti a mládež?

Kreativitě meze neklademe, budeme se těšit na Vaši poptávku

 

Kompletní realizace

DSCN1685 P1050456 DSC03957

Náš tým spolupracuje s grafiky, designery, webmastery, malíři – natěrači, fotografy i kameramany. Chcete – li komplexnější služby založené na zajímavém nápadu a dotáhnuté do konce, rádi Vám pomůžeme.
– výroba logotypů, tiskovin, grafických materiálů
– webové prezentace
– realizace interiérů od vymalování až po dekorace a polepy výloh
– mediální foto a video prezentace

 

Veřejné prostory – spolupráce s městy i soukromými vlastníky

IMG_0899x (Kopírovat) IMG_9818 (Kopírovat) DSC03099

V ulicích kudy chodíme denně potkáváme desítky starých, zašlých a nevzhledných ploch, které by mohly vypadat úplně jinak. Nabízíme spolupráci pro města i soukromé vlastníky. Postaráme se o vaše stěny a dáme jim novou tvář.

 Nabízíme tato řešení:

a) Dáte nám stěnu k dispozici pro kreativní tvorbu a my se na ní budeme moci volně realizovat na vlastní náklady. Naše výtvarná skupina zde vytvoří jednorázovou malbu, která se může po určitém čase obměnit.

b) Zařadíme plochu do našeho portfolia pro potencionální zájemce o reklamní malbu, z jejíž realizace budete mít samozřejmě finanční prospěch i Vy.

c) Využijeme stěnu jako legální a volně přístupnou plochu pro tvorbu graffiti. My se postaráme o to, aby se o této ploše vědělo a byla využívána dalšími zájemci o tvorbu legálního graffiti.

d) V případě rozsáhlejších ploch můžeme uspořádat sprayart festival na který pozveme zajímavé streetové umělce.

Dopřejme těm šedým kusům betonu trošku radosti ze života 😉