REFERENCE

 

Dětský domov Frýdek Místek

Děkujeme za krásně a precizně vymalovanou chodbu dětskými motivy. Věřím, že i v dalších letech budeme spolupracovat.
S pozdravem
Mgr. et Mgr. Břetislav Váca, ředitel

Dětský domov a Školní jídelna, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Rodinný dům Bavorov

Ještě teď nemám slov… Naprosto úžasní lidé, jejichž fantazie nezná hranic, tvorba je dokonalé umění. Všem vřele doporučuji! Nechali jsme tvorbu na nich a i když jsme čekali, že budou skvělí, překonali to na milión procent!

DĚKUJEME

Věrka Svěchotová s rodinou

puvap1

Půjčovna nářadí Praha

Chtěl bych touto cestou poděkovat klukům ze Sprayart.cz za vylepšení vzhledu rolet naší půjčovny nářadí v Praze na Vinohradech. Dal jsem jim volnou ruku, chtěl jsem pouze aby se držel tématu stroje a nářadí. Obratem jsem obdržel mailem 4 vizualizace, vybral si jednu a již další den jeli kluci do Prahy. Ačkoli termín byl vpravdě šibeniční a foukal hrozný vítr, kluci “jeli” 14 hodin bez přestávky a během jediného dne odvedli svou práci na výbornou.
Neznám konkurenční prostředí v jejich branži, já však byl spokojen jak s kvalitou, tak i s cenou. Příjemně mě překvapila absolutní profesionalita a solidností v jednání kterou jsem od streetart výtvarníků ani zdaleka neočekával.

Ing. Pavel Urban
PÚVAP s.r.o.

http://puvap.cz/

IMG-20160626-WA0003

Loděnice – Havlíčkův Brod

Díky moc klukům ze Sprayart.cz, za úžasnou práci na naší loděnici. Už to není ostuda zrekonstruované pěší zóny, kde za den projde spousty lidí, ale je to něco, co teď vyniká a za čím se každý otočí. S naším tématem „voda“ a „rackové“ se bravurně poprali a výsledek stojí za to.

Martin “Marťan” Žák

Junák – český skaut, z.s.

IMG_20160422_170917

JK Classic – Muzeum amerických historických automobilů

Rádi bychom poděkovali klukům, ze “Sprayart.cz”, za jejich naprostou profesionalitu, pohodový a až “puntičkářský” přístup k práci…a přestože na ně při práci 3 ze 4 dnů pršelo, foukalo a dokonce sněžilo! Jejich výsledné malby na zdech muzea jsou naprosto k nerozeznání od původních grafických návrhů zaslaných emailem.
Klobouk dolů před jejich talentem. Pokud plánujete vyzdobit si nějak originálně třeba garáž, byt, dům apod., nebo jsme Vás tímto zrovna inspirovali, vřele doporučujeme.

Zuzana Špontáková – JK Classic

http://jkclassics.cz/

DSC03253

Salesiánské středisko Brno – Žabovřesky

Salesiánské středisko mládeže má být místem, kde se mladí lidé cítí jako doma. Chtěli jsme, aby se jim líbila nejen atmosféra střediska, ale také budova, kterou navštěvují.Proto jsme se obrátili na Sprayart 34. Kluci nám vyšli vstříc a proměnili zadní stěnu našeho střediska v originální umělecké dílo.Velmi si ceníme jejich kreativity a výborné spolupráce. Mají prostě talent! Díky.

 

Pavel Tichý – ředitel organizace

fotky z této zakázky

IMG_5841

Wallace burger

Od začátku jara 2014 sme rozjeli s kámošem občerstvení u studentských kolejí v Porubě. Po nějaké chvíli sme si řekli že komunistická šedivá vyšla dávno z módy a tak sme se rozhodli oslovit kluky ze Sprayartu ať nám karavan trošku rozveselí. Dohodli sme se na námětu z Pulp Fiction a na výsledek úžasné práce, o které slyšíme každý den plno chvály, se můžete kouknout sami :). Jo a P.S… nejlepší hambáče jsou u Wagonu.

Styfy – Wallace burger
více fotek z této zakázky

hřiště3

Softballový team Ostrava

Pestrost a kreativita námětu zdi u softballového hřiště, které je umístěno na periferii sídliště Dubina v Ostravě, předčila naše očekávání – lidé kolem ní chodí, otáčejí se po ní a obdivují ji. Díky Nikolu Vavrousovi a jeho týmu jsme získali podobu šitou na míru. Tato prezentace velmi upoutala pozornost široké veřejnosti na toto místo a navíc má unikátní podobu jakou žádné softballové hřiště v České republice, ale troufnu si říct ani nikde jinde na světě, nemá. Hoši, za všechny softbalistky a softbalisty děkuji a těšíme se na další skvělou spolupráci.

Lucka Kaplarczyková – vedoucí týmu
více fotek z této zakázky

dodavkaUpr.

Moment o.p.s. / Kolaproafriku.cz

Byla jednou jedna stará  škaredá potlučená červená dodávka a nikomu se nelíbila. Chtěli jsme jí více využívat, ale taková škaredá s potiskem bývalého majitele do světa nemohla. Hledali jsme způsob jak zrealizovat ,,za málo peněz hodně graffiti” :o). Oslovili jsme Sprayart34, které známe z festivalu Colours of Ostrava, kde tvořili. Úkol měli velmi těžký – ze škaredého a rezavého udělat něco, co by nás vystihovalo. Domluva byla perfektní. Ještě večer předem jsme si narychlo vymýšleli a Nikola napsal jen „oukej, tak měníme“. Co se týká rozpočtu, dokázali kluci vyhovět potřebám neziskové organizace 🙂 Moc si toho vážíme a tímto upřímně moc děkujeme. Jezdíme schválně pomalu, lidi na nás koukají a poznávají nás.

Petra Tillhonová – Moment o.p.s.

více fotek z této zakázky

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Beat up dance crew

S partičkou Sprayart34 a jejich odvedenou práci jsem maximálně spokojený. Zakázka v našem tanečním sále ve stylu ,,NYC subway” je naprosto podle mých představ. Jednoduše řečeno kluci ví co dělají a jde vidět že to dělají rádi. Domluva, termíny a vše okolo bez jakýchkoliv problémů. Pokud si chcete moderně vylepšit interiér či exteriér, kluky doporučuji. Budete spokojeni jako já. Kluci hodně štěstí, už se těším na další spolupráci. Peace.

Jirka Pink

KONTAKT

více fotek z této zakázky

DSC_0014

ZOO Ostrava

V souvislosti s narozením sloní samičky Rashmi proběhla v roce 2011 rozsáhlá reklamní kampaň, vůbec největší v celé historii ostravské zoo. Hledali jsme netradiční způsoby prezentace a zaujala nás stěna s originálními graffiti malbami na frekventované silnici 28. října v Ostravě. Spolupráce s mladými výtvarníky ze Sprayart 34, kteří zde vytvořili malbu Rashmi, byla velmi milá a profesionální. Ikdyž jsme si při vytváření návrhu trochu vymýšleli, výsledek se moc povedl a malba Rashmi měla pozitivní ohlas jak v médiích tak u našich návštěvníků.

Monika Ondrušová

KONTAKT

více fotek z této zakázky

383886_177717645657572_159751384120865_322522_1448885475_n

Contours fitness (Přerov, Olomouc)

Poprvé jsme Sprayart oslovili, jestli by graficky nevyřešili interiéry našeho dámského fitness v Přerově. Kluci přišli s velice originálním motivem, spolupráce s nimi byla příjemná a kromě graffiti nám obstarávali také grafické návrhy na všechny naše tiskoviny. Když jsme v září 2012 otevírali další fitness v Olomouci, dodavatel řešení interiérů byl jasný a opět se s tím kluci poprali na výbornou.

Zuzana Fremlová

KONTAKT

více fotek z této zakázky

DSCN1102

Tarra pyrotechnik s.r.o.

Při stěhování společnosti do nových prostor v roce 2012 bylo hlavním kritériem zachycení nabízeného sortimentu na samotném objektu a upoutání zákazníků i široké veřejnosti. Výsledkem se stal nepřehlédnutelný graffiti nápis OHŇOSTROJE, který je zcela jedinečný a skvěle vystihuje nabízené výrobky společnosti TARRA pyrotechnik.

Díky profesionálnímu přístupu a provedení skupiny Sprayart 34 se tak podařilo vytvořit velice zdařilé a nepřehlednutelné dílo. Posuďte sami.

Michal Křižák – TARRA pyrotechnik s.r.o.

KONTAKT

více fotek z této zakázky

.

200783_3882001903287_1768969702_n

Move up dance studio

Velmi mě překvapilo, jak moc kreativní kluci jsou. Každý jejich nápad je něčím originální a svůj, přesto jsou velmi vstřícní a snaží se vyhovět představám objednatele. Pokud budu opět hledat někoho pro realizaci svých myšlenek, určitě se na ně znovu obrátím. Byla to pro mě velmi obohacující spolupráce.

Markéta Šnoriková – Move up dance studio

KONTAKT

 

DSCN0573

Bar Peklo + Oskar pláž (Slávie)

Mohu svědomitě říct, že veškerá spolupráce s Nikolou a jeho kolegy vždy proběhla profesionálně a v naprosté pohodičce. Vždy jsem byl obrovsky spokojen s provedenou prací a můžu zodpovědně slíbit, že jejich služeb do budoucna určitě znova využiju. Jen doufám, že jsem nebyl zase tak protivný a špatný zákazník (dost jsem si jako vždycky vymýšlel jak je mým zvykem). Moc za vše děkuji frajeři !!!

Roman Keli Kelner

ref2

firemní restaurace Vítkovice

v průběhu května 2012 byl v prostorách firemní restaurace Vítkovice Machinery group Lesík v Ostravě – Vítkovicích realizován projekt grafické úpravy stěn. Práce byla provedena v dohodnutém termínu a perfektní kvalitě. Samotný návrh vtipnou a netradiční formou dotváří prostředí restaurace a tím přispívá k pohodě zákazníků.

Lenka Brzáková,
Ředitelka stravovacích služeb Sodexo s. r. o.